خرید انواع قیر در گریدهای مختلف​

Home / Services

خرید قیر از پالایشگاه معتیر

پالایشگاه آرتا تولید کننده انواع قیر

قیر شل (60/70)

قیر ۶۰/۷۰ یکی از پرکاربردترین گریدهای قیر در جهان است. این قیر دارای نقطه نرمی ۶۰ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۷۰ درجه سانتیگراد است. قیر ۶۰/۷۰ در تولید انواع آسفالت، عایق بندی، پوشش های ضد آب و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر ۱۱۵/۱۵

قیر ۱۱۵/۱۵ یکی از گریدهای قیر با نقطه نرمی بالا است. این قیر دارای نقطه نرمی ۱۱۵ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۱۵ درجه سانتیگراد است. قیر ۱۱۵/۱۵ در تولید انواع آسفالت سنگین، عایق بندی های حرارتی و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر ۱۰۰/۸۰

قیر ۱۰۰/۸۰ یکی از گریدهای قیر با نقطه نرمی متوسط است. این قیر دارای نقطه نرمی ۱۰۰ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۸۰ درجه سانتیگراد است. قیر ۱۰۰/۸۰ در تولید انواع آسفالت متوسط، عایق بندی های ضد آب و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیرمخلوط (۸۵/۲۵)

قیر ۸۵/۲۵ یکی از گریدهای قیر با نقطه نرمی پایین است. این قیر دارای نقطه نرمی ۸۵ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۲۵ درجه سانتیگراد است. قیر ۸۵/۲۵ در تولید انواع آسفالت سبک، عایق بندی های حرارتی و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر ۸۵/۱۰۰

قیر ۸۵/۱۰۰ یکی از گریدهای قیر با نقطه نرمی بالا و نقطه ذوب پایین است. این قیر دارای نقطه نرمی ۸۵ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۱۰۰ درجه سانتیگراد است. قیر ۸۵/۱۰۰ در تولید انواع آسفالت سنگین، عایق بندی های حرارتی و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیر سفت کارتنی (۹۰/۱۵)

قیر ۹۰/۱۵ یکی از گریدهای قیر با نقطه نرمی متوسط و نقطه ذوب پایین است. این قیر دارای نقطه نرمی ۹۰ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۱۵ درجه سانتیگراد است. قیر ۹۰/۱۵ در تولید انواع آسفالت متوسط، عایق بندی های ضد آب و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

چندین مشتری بین المللی با همکاری بلند مدت

۰۱

فناوری و تجهیزات پیشرفته

اگر شرکت دسترسی به فناوری و تجهیزات پیشرفته در صنعت پالایش نفت داشته باشد، می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و بهره‌وری آنرا افزایش دهد

۰۲

پیشرفت‌های در زمینه محیط زیست

تطابق با مقررات محیط زیست و استفاده از فناوری‌های پاک‌ می‌تواند به شرکت امتیاز بدهد و ارزش بالاتری را برای مشتریان و محافظت از محیط زیست ایجاد کند.

۰۳

تنوع محصولات

تولید محصولات متنوع می‌تواند به شرکت کمک کند تا به نیازهای مختلف مشتریان پاسخ دهد و بازارهای گوناگون را پوشش دهد.

۰۴

منابع مالی قوی

دسترسی به منابع مالی قوی می‌تواند به شرکت امکان توسعه و سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ را فراهم کند.

چرا ما را انتخاب می کنند؟

فعالیت شرکت پتروپالایش آرتا در حوزه کاری خود منعکس کننده مزایا و امتیازات مختلفی نسبت به رقبای خود بوده که سبب متمایز شدن نام این شرکت شده است.

سال تجربه
0 +

تجربه و مهارت کارکنان

تماس با ما

از طریق راههی اربتطی زیر با همکاران ما در ارتباط باشید

کارشناسان فروش:
دفتر مرکزی:

فرم درخواست تماس

با تکمیل و ارسال فرم زیر، کارشناسان ما در پالایشگاه آرتا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تولید انواع قیر در گریدهای مختلف یک فرآیند مهم در صنعت پتروشیمی و پالایش نفت است. قیر به عنوان یک محصول نفتی، در گریدهای مختلف برای مصارف مختلف تولید می‌شود. در زیر تعدادی از گریدهای معمولی قیر و مصارف آن ذکر شده است:

قیر روتری

این گرید از قیر به عنوان ماده اصلی برای آسفالت مخصوص جاده‌سازی و ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. این نوع قیر دارای ویژگی‌هایی مانند چسبندگی بالا و مقاومت به فشار و حرارت می‌باشد.

قیر پلاستیک

قیر پلاستیک معمولاً برای آسفالتهای اصلی به کار می‌رود و در صنعت راه‌سازی به خوبی عمل می‌کند. این نوع قیر دارای انعطاف‌پذیری و اصطکاک مناسب برای مصارف راه‌سازی است.

قیر آزادراهی

این نوع قیر عمدتاً برای مصارف آزادراهی و پوشش راه‌ها با ترافیک سنگین استفاده می‌شود. قیر آزادراهی دارای ویژگی‌هایی نظیر مقاومت به حرارت و روان‌شدگی مناسب در دماهای بالا می‌باشد.

قیر وزارت راهی

این گرید از قیر به عنوان ماده اصلی برای پوشش و تعمیر راه‌ها و پل‌ها به کار می‌رود. این نوع قیر دارای ویژگی‌هایی نظیر چسبندگی بالا و مقاومت به آب و رطوبت است.

قیر صنعتی

قیر صنعتی برای مصارف متنوع صنعتی، از جمله به عنوان ماده اصلی در تولید محصولات پوشش دهی مانند انواع روغن‌ها و مواد آب بندی به کار می‌رود.